contact

Isala Theater
Stadsplein 5
2903 HH Capelle aan den IJssel

Postbus 222
2900 AE Capelle aan den IJssel
 

bespreekbureau

openingstijden dinsdag t/m vrijdag 13.30 uur tot 16.30 uur en bij voorstellingen ook 45 minuten voor aanvang

telefoon bespreekbureau
 010 - 458 64 00
e-mail info@isalatheater.nl

Telefonisch of in het theater kaarten reserveren kan alleen tijdens de openingstijden van het bespreekbureau. Online reserveren kan 24 uur per dag.


kantoor

telefoon kantoor 010 - 458 63 00
telefoon techniek 010 - 264 65 05 (in dringende gevallen 06 - 452 98 899)

IBAN
NL83 ABNA 05627 311 80
KvK Rotterdam 24296062
btw 8087.83.646.B.01

contactpersonen

directeur commerciële zaken en bedrijfsvoering
Yole Rizzo yole@isalatheater.nl

directeur programmering, marketing en beleidszaken
José van der Knaap jose@isalatheater.nl

marketing manager 
Jobien Rentmeester jobien@isalatheater.nl

financiële administratie
Madeleine Vernooij madeleine@isalatheater.nl

hoofd technische dienst
Jelmar Houweling jelmar@isalatheater.nl

hoofd horeca
Jochem Kuntzel jochem@isalatheater.nl

manager gebouwenbeheer en ict
Bert Zielhuis bert@isalatheater.nl

hoofd bespreekbureau

Lia de Boer info@isalatheater.nl

© Isala Theater

powered by Peppered

Cookies

We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen.

meer informatie