De ridder zonder billen
-
zo 23 nov ’2511:00 uurLuc Lutz zaal ongeplaceerd
Vrij zitten normaal € 12,00 -
zo 23 nov ’2513:30 uurLuc Lutz zaal ongeplaceerd
Vrij zitten normaal € 12,00
Wat doe je als je billen eraf worden gehapt door een enorme draak? Huilen natuurlijk! Want welke prinses wil er nu met een ridder zonder billen trouwen? Maar deze ridder zonder billen laat de moed niet zakken. Hij gaat gewoon op zoek naar een nieuw paar billen – en naar een prinses.
Samen maken we een avontuurlijke reis naar het magische Billenbos, waar we uitkomen bij een levensgrote billenwinkel. Daar ontdekken we alles over verschillende soorten billen. De ridder vindt eindelijk zijn perfecte paar billen. Maar… zal hij ook het hart van de prinses veroveren?
Kom kijken, zingen en swingen met je billen tijdens De ridder zonder billen. Een voorstelling naar het grappige en originele prentenboek De ridder zonder billen van Levina van Teunenbroek en Charlotte Bruijn.
Peuter Kleuter Ochtend Elk seizoen programmeren we vier Peuter Kleuter Ochtenden. Deze zondagochtenden bent u vanaf 10.00 uur welkom in de foyer, die we in samenwerking met Speel-o-theek Berend Botje omtoveren tot een waar speelparadijs. Er zijn megalegoblokken, een trampoline, een speelhuisje, loopauto’s en nog veel meer, en voor de (groot)ouders is er altijd een aanbieding voor de lekkere trek. De voorstelling begint om 11.00 uur, duurt 30 tot 45 minuten en is speciaal afgestemd op de leeftijd en spanningsboog van de allerkleinsten. Kortom, een heerlijke ochtend die de fantasie prikkelt, voor een klein prijsje.
Klein Amsterdam Producties ontwikkelt en produceert jeugdtheater. We bedenken concepten en koppelen daar de juiste artiesten en creatievelingen aan. Met artistieke teams maken we vervolgens mooie, vrolijke en toegankelijke producties. Zo’n productie kan zowel klein- als grootschalig zijn en geschikt voor peuters, kleuters en jongste jeugd. Bekend van André het Astronautje, Boer Boris is de baas en Professor S.
credits
eindregie Dwayne Toemere foto Charlotte Bruijn