Richard de Leth

Er is meer
  • di 9 feb ’27
    20:15 uur
    grote zaal
    vanaf di 19 mei ’26 12:00 uur
  • De prijs is inclusief consumptie. Deze staat klaar in de pauze, of na afloop wanneer er geen pauze is.

Verwonderaar drs. Richard de Leth liet in het Isala mensen lachen én verwonderen. Over ons hoofd, ons hart, onze buik. Kortom: over onszelf. En nu is er het vervolg.

Dit is niet het zoveelste saaie theatercollege. Dit is een beleving die je raakt en je anders naar je eigen leven en keuzes laat kijken. Luisteren, leren én lachen maakt deze avond bijzonder. Een avond waarin hij met jou op zoek gaat naar de essentie van het leven. De mens had nog nooit zoveel kennis, maar was ook nog nooit zo onrustig, prikkelbaar en onvervuld. Vergeet crypto, politiek, SecondLove, die promotie of chocoladerozijnen. Het leven heeft zoveel meer te bieden dan hoe het nu wordt geleefd. Tot snel bij deze prikkelende spoedcursus die je levensgeluk nieuwe glans geeft! 

Drs. Richard de Leth is auteur van twaalf bestsellers en een nieuwsgierige onderzoeker op het gebied van een gezond en vervuld leven.

credits

foto Bertil van Wieren

zet mij op de wachtlijst

wensenlijstje

Toegevoegd:

naar wensenlijstje

ik wil de nieuwsbrief ontvangen via