contact

Isala Theater
Stadsplein 5
2903 HH Capelle aan den IJssel

Postbus 222
2900 AE Capelle aan den IJssel
 

bespreekbureau

In verband met het coronavirus is het bespreekbureau van het Isala Theater (fysiek en telefonisch) tot nader bericht gesloten.

openingstijden
dinsdag t/m vrijdag 13.30 uur tot 16.30 uur, bij voorstellingen ook 45 minuten voor aanvang en bij films 30 minuten voor aanvang.

telefoon bespreekbureau 010 - 458 64 00
e-mail info@isalatheater.nl

Telefonisch of in het theater kaarten reserveren kan alleen tijdens de openingstijden van het bespreekbureau. Online reserveren kan 24 uur per dag.


kantoor

telefoon kantoor 010 - 458 63 00
telefoon techniek 010 - 264 65 05 (in dringende gevallen 06 - 452 98 899)

IBAN
NL83 ABNA 05627 311 80
KvK Rotterdam 24296062
btw 8087.83.646.B.01

contactpersonen

directeur commerciële zaken en bedrijfsvoering
Yole Rizzo yole@isalatheater.nl

directeur programmering, marketing en beleidszaken
José van der Knaap jose@isalatheater.nl

marketing manager 
Jobien Rentmeester jobien@isalatheater.nl

financiële administratie
Madeleine Vernooij madeleine@isalatheater.nl

hoofd technische dienst
Jelmar Houweling jelmar@isalatheater.nl

hoofd horeca
Jantien Vuijk jantien@isalatheater.nl

manager gebouwenbeheer en ict
Bert Zielhuis bert@isalatheater.nl

hoofd bespreekbureau

Lia de Boer info@isalatheater.nl

Cookies
We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen.
meer informatie