Chris Grem

Ode aan het levenslied
  • do 12 feb ’26
    20:30 uur
    Luc Lutz zaal
    vanaf di 20 mei ’25 12:00 uur
  • De prijs is inclusief consumptie. Deze staat klaar in de pauze, of na afloop wanneer er geen pauze is.

Waarom is het toch zo heerlijk om met z'n allen te zingen dat je je eenzaam en verlaten voelt? Waarom zijn smartlappen zo bevrijdend, troostend en verbindend? Chris gaat samen met jou op zoek naar het antwoord. Gedeelde smart is halve smart!

Chris Grem, bekend van Het Groot Niet Te Vermijden, is telkens weer ontroerd door de enorme vreugde en saamhorigheid waartoe trieste tranentrekkers kunnen leiden. Bovendien krijg je een masterclass in de techniek van het smartlappenzingen. Want hoe doe je dat? De snik, de glijer, het overdreven levensliedvibrato? En wat is er voor nodig om echt vanuit je hart te zingen? Nou, om te beginnen, een kloppend hart. 

Waarschuwing: dit meezingfeest kan een emotiekanaalontstopper van jewelste zijn. Oftewel, neem je zakdoek mee en laat die traantjes maar komen. Haak in, leef je in, laat je gaan en zing mee met al die klassieke parels van smartlappen, levensliederen en tranentrekkers zoals Ik voel me zo verdomd alleen, Je loog tegen mij, Huilen is voor jou te laat, Ik verscheurde je foto, Laat me alleen en Zeg maar niets meer. 

credits

foto Jan Willem Bullee