Marie Koet

Eindspel
  • do 4 mrt ’27
    20:30 uur
    Luc Lutz zaal
  • De prijs is inclusief consumptie. Deze staat klaar in de pauze, of na afloop wanneer er geen pauze is.

Marie Koet, door de Volkskrant uitgeroepen tot hét comedytalent van 2026, gaat de theaters in met haar debuutvoorstelling Eindspel. In het huidige geopolitieke klimaat zou deze show weleens haar laatste kunnen zijn.

Met ontwapenende eerlijkheid, filosofische scherpte en een grote hoeveelheid zelfspot neemt Marie je mee in haar pogingen het leven net een stap voor te zijn. Publieksreacties zijn lovend. Van: ‘Ik heb tranen gelachen tijdens je optreden’ tot: ‘Ik ben een psycholoog en hier is mijn visitekaartje, ik kan je helpen kom alsjeblieft langs.’

Raoul Heertje zegt over haar: ‘Zodra Marie op het podium verschijnt, voel je: hier is iets bijzonders aan de hand.’

Theo Maassen schrijft over Marie: ‘Ze is in staat iets heel persoonlijks heel grappig te maken. Je houdt meteen van haar.’

En Samuel Beckett schrijft over het einde: ‘Het einde zit al in het begin, en toch ga je door.’

Marie Koet is door de Volkskrant uitgeroepen tot hét comedy-talent van 2026, nadat ze door diezelfde krant ook als een van de comedy-talenten van zowel 2024 als 2025 werd getipt. Ze is sinds 2022 verbonden aan Comedyclub Haug. In de Volkskrant wordt zij beschreven als ‘een rare vogel met scherp materiaal’. Dagblad Trouw noemde haar ‘een koningin van de zelfspot’. Naast het podium schreef Marie teksten voor De Speld en het satirische tv-programma Plakshot.

credits

regie Raoul Heertje foto Anna Perger ontwerp Nannie Bronshoff

zet mij op de wachtlijst

wensenlijstje

Toegevoegd:

naar wensenlijstje

ik wil de nieuwsbrief ontvangen via