Ashton Brothers

Brothers
reprise
  • do 9 apr ’26
    20:15 uur
    grote zaal
    vanaf di 20 mei ’25 12:00 uur
  • De prijs is inclusief consumptie. Deze staat klaar in de pauze, of na afloop wanneer er geen pauze is.

De Ashton Brothers zijn terug in het Isala met hun bejubelde show Brothers, waarin ze een ode brengen aan elkaar, aan de tribe die ze samen vormen. Dwars door fysieke grenzen van theater. Dwars door ruimte en tijd. Dwars door huid en haar, in een rechte lijn naar je hart. 

No man is an island’ (John Donne, 1624)

Met ‘grandioos entertainment’ (de Volkskrant) en ‘a splendid time guaranteed for all!’ (Theaterkrant) nemen de Ashton Brothers je mee in hun oneindige universum. Een eigen kosmos van magie en muzikaliteit, met spectaculaire en komische halsbrekende toeren. Een verrassende kijk op de veerkracht van ons bestaan en van de planeet waarop we ronddolen.

'De Ashton Brothers zijn in absolute topvorm.’ (★★★★★de Volkskrant)

De zwaartekracht verdwijnt volledig uit de zaal in een van de meest indrukwekkende nummers die de Ashton Brothers ooit hebben gemaakt.’ (★★★★Algemeen Dagblad)

Cirque du Soleil, eat your heart out. […] Ashton Brothers overtreffen alles.’ (Theaterkrant - keuze van de criticus)

credits

met Friso van Vemde, Guyllaume Wibowo, Joost Spijkers, Niek Takens, Pim Muda en Timo Bakker regie Peter de Baan kostuums en decor Jan Aarntzen geheim wapen Mees van Pelt foto Lukas Göbel, Jaap Reedijk video Patchanka Oosterhuis